Новороздільська ЗШ І-ІІІ ступенів №3

Вхід

     

Зараз на сайті

На сайті 45 гостей та відсутні користувачі

Статистика

Користувачі
33
Статті
292
Веб-посилання
18
Перегляди статей
634601

 

Ласкаво просимо на сайт

Новороздільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3

з поглибленим вивченням інформатики

 

 

Учні 9-А та 9-Б класів під керівництвом учителя історії, директора школи Павліва В. І. здійснили екскурсію до старої української хати (історико-краєзнавчий музей «Світлиця пам’яті», керівник музею Дейнека Г. П.). Тема уроку «Батьківську хату кожен пам’ятає, це джерело для кожного життя». Мета: роз'яснити значення інтер'єру та предметів побуту українців; пояснити зміст давніх українських традицій; спонукати до вивчення історії українського народу: обрядів, звичаїв, побуту, народних традицій і вірувань; виховувати повагу до культури й спадщини українського народу; виховувати патріотизм.

ПРО ЦЕ ПАМ'ЯТАЙМО!

У четверту суботу листопада в нашій державі щорічно відзначається День пам'яті жертв Голодомору і політичних репресій. Саме цій трагічній події був присвячений урок літературного читання у 4-А класі.

"... історія нас горем вчить,

Щоб не забулось незабутнє.

Бо там, де пам'ять не мовчить,

Там щастям повниться майбутнє ", -

такими словами розпочала урок класний керівник Кузик М.М.

Діти переглянули відео - спогади бабусі, яка на той час хоч і була маленькою дівчинкою, проте й досі пам'ятає ті страшні часи... У дітей від почутого на очах з'являлися сльози, а потім були одні й ті ж питання: Чому? Хто? Для чого?

Учні підготували вірші, оповідання, свідчення очевидців, а також оформили виставку малюнків про цей найжорстокіший злочин комуністичного режиму проти українського народу.

МИ МУСИМО ВСІ ТІ ЧАСИ ПАМ'ЯТАТИ

«Твоє здоров’я – твоє майбутнє» - таку виховну годину ля учнів 7-А (класний керівник Равриш Л. Я.) та 7- Б класу (класний керівник Манько Г. І.) провів представник ВБО «АСЕТ» Володимир Михайлович Копак.
Здоровий спосіб життя – вибір сильних, рішучих, вольових та сучасних молодих людей. Ти – творець свого майбутнього! Твори щасливе та здорове майбутнє!

Мова – одне з найцінніших надбань, які створили й залишили наші предки. Вона є душею нації, її генетичним кодом, у її глибинах народилося багато скарбів, якими пишається наш народ.

Особлива атмосфера панувала сьогодні у 4-В класі ЗШ №3. Класний керівник Маланчук Л.Є. провела урок-квест, присвячений Дню української писемности та мови. Учні були поділені на «кольорові» команди. Кожна група мала певний маршрут, проходячи який виконувала завдання. За правильні відповіді школярі отримували пазли, з яких в кінці квесту всі разом склали вислів «Мова – то предків надбання, мова – багатство моє».

Єдиний скарб у тебе - рідна мова,

Заклятий для сусіднього хижацтва.

Вона твого життя міцна основа,

Певніша над усі скарби й багатства.

П.Куліш

9 листопада традиційно в Україні відзначають День української писемности та мови. З цієї нагоди у Новороздільській ЗШ №3 учителі Сидорович Г. Р., Борняк Л. С., Доскочинська О. Й. разом з учнями 5-А, 5-Б класів провели урок «Наша мова колискова». Учні декламували вірші про рідну мову, розгадували загадки, а також взяли участь у мовознавчій грі «Слово до слова – складається мова». Згодом усі охочі вчителі разом із старшокласниками написали Всеукраїнський диктант національної єдності.

Настали холодні осінні дні, а для безпритульних тварин починається важкий період. Вони не в змозі знайти їжу і воду, а про теплу оселю годі й казати.
Тому учні 4-А класу разом із своєю вчителькою Кузик Мирославою Михайлівною вирішили зробити рейд містом, щоб підгодувати братів наших менших.
У п'ятницю після уроків, озброївшись смаколиками, які принесли з дому Юля Авдеєва та Марта Цапик, діти вирушили містом. Усіх собачок, що зустрічалися на шляху, пригощали смачними кісточками та кашею з м'ясом. А для котиків мали спеціальний корм.
Тішилися однаково: як діти, так і чотирилапі. Коли торбинки спорожніли, одна дівчинка промовила: "У мене така радість на душі!" І решта дітей сказали, що відчувають те саме.
У цьому, мабуть, і криється справжня сутність людини - бути щасливим, даруючи радість іншим.
Сподіваємося, наш вчинок стане прикладом і для інших. Долучайтесь!
Робити добро легко.
Гордістю будь-якого навчального закладу є його випускники. Не є винятком і наша Новороздільська ЗШ І-ІІІ ступенів №3. Особливо приємно, коли випускники стають нашими меценатами. Одним з таких є Роман Заяць, який пішов захищати нашу Україну, але не забуває і про рідну школу. На 50-річний ювілей передав для школи подарунок – 2 маршрутизатори (роутери), чим і покращив матеріальну базу навчального закладу.
Дякуємо тобі, український воїне, за те, що відстоюєшнезалежність і територіальну цілісність країни, борониш мирне життя українського народу, борешся за наше щасливе майбутнє, за те, що ми маємо можливість спокійно працювати, ростити і навчати дітей. Від усього серця дякуємо і бажаємо якнайскорішого повернення до рідної домівки здоровим і неушкодженим, сповненим сил і енергії, щоб жити, творити, любити!