Новороздільська ЗШ І-ІІІ ступенів №3

Вхід

     

Зараз на сайті

На сайті 36 гостей та відсутні користувачі

Статистика

Користувачі
33
Статті
292
Веб-посилання
18
Перегляди статей
634649

 

Ласкаво просимо на сайт

Новороздільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3

з поглибленим вивченням інформатики

 

 

Перше святкування всесвітнього Дня здоров'я відбулося в 1950 році. Уже тоді глобальною ідеєю заходу була пропаганда здорового способу життя.
Профілактика та увага до власного здоров’я - основна мета тренінгових занять на тему «Молодь обирає здоров’я», які провела 
8 квітня 2019 року практичний психолог Новороздільської ЗШ №3 
Петраш О.В. з учнями 7-х класів. Учні обговорили поняття «здоров’я», ознайомилися з основними факторами, що впливають на нього. Виконуючи вправу «Як розпоряджатися своїм життям», семикласники зрозуміли, що наші духовні цінності впливають на те, як ми витрачаємо власний час та гроші. Давно доведено, що усе, що робить людина, відбивається на стані її здоров’я. Тому краще берегти та покращувати здоров’я з дитинства, щоб потім не довелось шкодувати. А зрозуміти, що є важливим в житті допомогла дітям притча «Найважливіші речі».


Людина в житті може йти двома шляхами: один веде її до здоров’я, інший – від здоров’я. На завершення тренінгу всі вибрали власний шлях до здоров’я (вправа «Кроки до здоров’я). А на скільки він буде правильним покаже життя.

Додати коментар


Захисний код
Оновити