Новороздільська ЗШ І-ІІІ ступенів №3

Вхід

     

Зараз на сайті

На сайті 29 гостей та відсутні користувачі

Статистика

Користувачі
33
Статті
292
Веб-посилання
18
Перегляди статей
634632

 

Ласкаво просимо на сайт

Новороздільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3

з поглибленим вивченням інформатики

 

 

Всеукраїнський тиждень протидії булінгу – це ще один спосіб наголосити про важливість запобігання насильству у шкільному середовищі. З 16 до 20 вересня у Новороздільській ЗШ №3 І-ІІІ ступенів проходили заходи, спрямовані на інформування учасників освітнього процесу щодо проблеми булінгу (цькування) та формування нетерпимості до цього явища.
Практичний психолог Петраш О.В. школи та класний керівник Бальзан Л.Н. провели тренінгове заняття з учнями 8-Б класу на тему «Булінг у шкільному середовищі». Діти прослухали притчу «Два яблука», після якої вони зробили висновок, що інколи ми не бачимо ран ззовні, але є душевні рани, які довго не загоюються. Булінгу може зазнати кожна людина, але жодна не заслуговує на таке ставлення. У презентації «Стоп! Булінг» учні ознайомились, що таке булінг, його види, причини та можливі наслідки. Антибулінгова вправа «Скріпка» допомогла восьмикласникам зрозуміти, що образи, цькування залишають на серці глибокі рани, а інколи назавжди. Свої поради щодо боротьби з булінгом учні висловили у вправі «Квітка порятунку».
Виконуючи вправу «Квітка милосердя» учні писали свої добрі справи, які приносять позитивні емоції, дарують людям радість. Також школярі ознайомились про відповідальність за вчинення булінгу.

Додати коментар


Захисний код
Оновити