Новороздільський ЗЗСО І-ІІІ ст. №3 ім. А. Гергерта

Вхід

     

Зараз на сайті

На сайті 20 гостей та відсутні користувачі

Статистика

Користувачі
19
Статті
437
Веб-посилання
23
Перегляди статей
2002443

 

Ласкаво просимо на сайт

Новороздільського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 імені А. Гергерта

 

 

1 грудня відзначається Всесвітній День боротьби зі СНІДом. Його мета – привернути увагу громадськості і нагадати суспільству, що ВІЛ/СНІД є однією з глобальних проблем людства.
За десять місяців 2020 року в Україні за даними Центру громадського здоров'я МОЗ України було зареєстровано 13277 випадків ВІЛ-інфекції – серед яких 66 дітей до 14 років, 3533 випадки СНІДу – серед яких 36 дітей до 14 років та 1802 смерті, зумовлені СНІДом, серед громадян України, 7 у дітей до 14 років та 44 випадки ВІЛ-інфекції серед іноземців. Інформація наведена без урахування АР Крим та Севастополя, з Донецької та Луганської областей, які не надають даних щодо статистики епідемії з квітня 2014 року.
Заняття з елементами тренінгу «ВІЛ/СНІД. Зрозумій! Допоможи!Підтримай!» було проведено з учнями 8-А класу практичним психологом Петраш О.В.та вчителем основ здоров’я Бациком В.Б. Метою заняття було виховувати особисту відповідальність кожного за своє життя, своє майбутнє, розширити знання учнів про СНІД, ВІЛ-інфекцію, шляхи їх поширення, способи і засоби профілактики.
Здобувачі освіти переглянули фільм «Життя на повну силу»,відповідали на питання вікторини, вчилися визначати ступені ризику зараження ВІЛ в різних ситуаціях та відпрацьовували в групах вміння відмовляти в ризикованих ситуаціях ,визначали ,яка інформація про СНІД є правдою ,а яка міфом.

Додати коментар


Захисний код
Оновити