Новороздільський ЗЗСО І-ІІІ ст. №3 ім. А. Гергерта

Вхід

     

Зараз на сайті

На сайті 40 гостей та відсутні користувачі

Статистика

Користувачі
19
Статті
437
Веб-посилання
23
Перегляди статей
1999097

 

Ласкаво просимо на сайт

Новороздільського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 імені А. Гергерта

 

 

Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває боротьба на сході країни. І найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, сьогодні відчула кожна українська родина. Мир не означає програти війну, мир – це щоденна праця кожного громадянина задля вдосконалення, розвитку і спокою.
З нагоди Дня миру у 2-Б класі Новороздільської ЗШ №3 ім. А. Гергерта класний керівник Шеремета Є. М. провела виховну годину «Діти України – за мир!». Учитель розповіла здобувачам освіти про історію відзначення цього дня. Діти символічно запустили в небо паперових голубів, де написали свої мрії про майбутнє. Школярі у групах розшифровували прислів’я, що дуже їх зацікавило і сподобалося. А насамкінець переглянули відео «Хай буде мир!» і висловили свої думки відносно побаченого і почутого.

 

     Міжнародний день миру відзначають у різних куточках планети. Це свято покликане змусити кожного не тільки задуматись, але й зробити що-небудь дієве заради спокою на Землі. Адже найбільше у світі щастя – це МИР!

Додати коментар


Захисний код
Оновити