Новороздільський ЗЗСО І-ІІІ ст. №3 ім. А. Гергерта

Вхід

     

Зараз на сайті

На сайті 25 гостей та відсутні користувачі

Статистика

Користувачі
19
Статті
437
Веб-посилання
23
Перегляди статей
2002454

 

Ласкаво просимо на сайт

Новороздільського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 імені А. Гергерта

 

 

У цей день акцентується увага на тому, яку серйозну загрозу для життя людей несе ця глобальна проблема. Всесвітній день боротьби зі СНІДом став одним із найбільш визнаних міжнародних днів здоров’я і можливістю підвищити рівень обізнаності про це захворювання і його профілактику.
Заняття з елементами тренінгу «ВІЛ/СНІД: передбачити, уникнути, не захворіти» було проведено з учнями 8-А та 8-Б класу практичним психологом Новороздільської ЗШ № 3 ім. А. Гергерта Петраш О.В. та вчителем основ здоров’я Бациком В.Б. Метою занять було виховувати особисту відповідальність кожного за своє життя, своє майбутнє, розширити знання учнів про СНІД, ВІЛ-інфекцію, шляхи їх поширення, способи і засоби профілактики.
Здобувачі освіти переглянули презентацію «ВІЛ/СНІД: ТИ ПОВИНЕН ПРО ЦЕ ЗНАТИ», відповідали на питання вікторини, вчилися визначати ступені ризику зараження ВІЛ в різних ситуаціях та відпрацьовували в групах вміння відмовляти в ризикованих ситуаціях, визначали, яка інформація про СНІД є правдою, а яка міфом.

Додати коментар


Захисний код
Оновити