Новороздільський ЗЗСО І-ІІІ ст. №3 ім. А. Гергерта

Вхід

     

Зараз на сайті

На сайті 13 гостей та відсутні користувачі

Статистика

Користувачі
19
Статті
436
Веб-посилання
23
Перегляди статей
1911304

 

Ласкаво просимо на сайт

Новороздільського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 імені А. Гергерта

 

 

Дай кожному дню шанс стати
найпрекраснішим у твоєму житті!
Піфагор
Щорічно 20 березня відзначаємо Міжнародний день щастя, проголошений ООН у 2012 році. У складний і тривожний період української історії, у час війни, втрат, болю, сліз, нам слід пам’ятати, що світ і його цінності існують незалежно від агресора, що люди народжуються для щастя, що головне в житті – чисті помисли, чесні дії і щирі почуття.
До Міжнародного для щастя практичний психолог Петраш О. В. та вчитель образотворчого мистецтва Ігнатова-Лесюк І. Г. провели у 4-Б класі інтегрований урок «Що таке щастя?». Діти говорили про поняття “щастя”, про те, що означає бути щасливим і що для цього треба робити. Учні дізналися про історію виникнення свята, переглянули мультфільм «Казка про щастя», виконали інтерактивну вправу “Так чи ні”, інтерактивний філворд «Складові щастя”, малювали «Баночку щастя».
Бажаємо кожному бути щасливим й дарувати щастя іншим!
"Казка- це школа творчості, яка так необхідна дітям "
В. Сухомлинський
До Всесвітнього дня казки учні 3-А класу на уроці позакласного читання (вчитель Кузик М. М.) провели вікторину "Мандруємо країною казок", де за ілюстраціями відгадували назви казок, створили малюнки до улюблених казок, а також відповідали на запитання за змістом у бліц-опитуванні "Україна казкова".
Завдяки казці діти пізнають світ не тільки розумом, а й серцем, висловлюють своє ставлення до добра і зла.
У 3-А та 3-Б класах Новороздільського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 ім. А. Гергерта практичний психолог Петраш О. В. провела урок-гру «Як не потрапити в халепу в Інтернеті?».
Школярі переглянули перший український мультфільм про безпеку дітей онлайн «Хаппі та її суперсила»; грали в інтерактивні ігри «Так чи ні?», «Що можна робити в Інтернеті?»; брали участь у вікторині «Безпечний інтернет»; виконали вправу «Щит захисту»; поринули у цікаву пригоду з вигаданим героєм Гугликом з завданнями на знання правил безпечного користування Інтернетом.
Ця тема є дуже важливою і актуальною в період воєнного часу, навіть для дітей початкових класів, оскільки, згідно з дослідженнями, проведеними освітнім проєктом «Stop_sexтинг», 84% дітей починають користуватися інтернетом у віці 5-11 років і цей вік з кожним роком зменшується.
У середу 15 березня на базі Новороздільського ЗЗСО №5 відбулися змагання з волейболу серед дівчат 2009 р.н. і молодші. Змагання проводились по коловій системі, що дало можливість помірятись силами між собою усім колективам. Усі команди були добре підготовлені технічно та максимально налаштовані емоційно. Дівчата нашої школи у впертій боротьбі почергово здобули перемоги над командами другої та четвертої школи (2:0 по партіях) і поступилися лише господарям змагань. Перемігши у першій партії, нашим дівчатам не вдалося витримати тиску глядачів та темпу гри, в результаті ми поступилися 2:1. В підсумку змагань дівчата нашої школи зайняли високе ІІ місце і стали срібними призерами. Вітаємо учасниць змагань, бажаємо подальших успіхів та вдосконалюватися і розвиватись на майбутнє!
На таку тему 15.03.2023 року Романія Мандзій, юристка Новороздільського бюро правової допомоги відділу безоплатної правової допомоги Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги провела для учнів 5-х класів Новороздільського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 імені Андрія Гергерта урок права.
Під час заходу діти:
- створили «Дерево прав та обов’язків»,
- дізналися, в яких документах записані наші права та обов’язки,
- з’ясували, що робити та куди звертатись, коли хтось порушує їхні права,
- переглянули та обговорили мультфільми на правову тематику.
І знову – березень. Традиційно у цей весняний час ми вшановуємо пам’ять славного сина України Тараса Шевченка. Образ Кобзаря для кожного українця здавна став символом боротьби за права знедоленого українського народу, за його волю і кращу долю. Написані понад століття тому, поезії Шевченка актуальні й досі.
Вшановуючи пам’ять Пророка, 9 березня в 4 - А (класний керівник Крамар С.І.) відбувся конкурс читців «Ми чуємо тебе, Тарасе, крізь століття».
Впродовж заходу учасники емоційно, зворушливо та щиро декламували поезію Тараса Шевченка. Конкурс супроводжувався музичним супроводом. Так Наконечний Павло та Онім Владислав заграли на музичних інструментах
«Думи мої», а Івах Ілона заспівала пісню Наталії Май «Відкриваю Кобзар».
У Новороздільському ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 ім. А. Гергерта відбулися Шевченківські дні, у рамках яких були проведені такі заходи:
Єднаймо Україну Тарасовим словом - брейн-ринг у 8-Б класі (учителі Борняк Л. С., Сидорович Г. Р.)
Конкурс декламаторів у 6, 8 класах (учителі Доскочинська О. Й., Сидорович Г. Р.)
Відеопрезентація для учнів 10 кл "Відкриваємо для себе справжнього Шевченка"(учитель Сидорович Г. Р.)