Новороздільська ЗШ І-ІІІ ступенів №3

Вхід

     

Зараз на сайті

На сайті 22 гостей та відсутні користувачі

Статистика

Користувачі
34
Статті
330
Веб-посилання
18
Перегляди статей
1167512

 

Ласкаво просимо на сайт

Новороздільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3

з поглибленим вивченням інформатики

 

 

У понеділок, 25 січня, у школу з благословенням завітав о. Іван Рибко.
Щорічна традиція нашої школи – спільна молитва і окроплення свяченою водою усіх школярів та педагогів, усі навчальні класи та кабінети. На завершення о. Іван побажав присутнім міцного здоров’я, наснаги, Божої помочі у роботі та навчанні.
Вже ступає на поріг Старий добрий Новий рік!
Не один іде! Щедрівочку веде!
А Святий Василь із раю вас усіх благословляє!
З СТАРИМ НОВИМ РОКОМ!
Що може бути цікавішим, ніж екскурсія на справжній завод? Сьогодні учні 8-А класу із класним керівником Равриш Л.Я. та Ейзенбраун С.А., вчителем анг. мови, відвідали ДОСЛІДНО-МЕХАНІЧНИЙ ЗАВОД "КАРПАТИ". Харишин Іван Михайлович, начальник відділу охорони праці ознайомив школярів із історією заводу, який займається виготовленням вантажних вагонів і контейнер-цистерн. Під час екскурсії восьмикласники спостерігали за процесом реконструкції вагонів. Усі переконалися, що дотримання правил техніки безпеки на заводі – справа першорядна. Спілкуючись з майстрами, учні отримали відповіді на запитання, що їх цікавили. Така екскурсія надала можливість школярам більш детально ознайомитися з професіями на виробництві, побачити реальну сучасну роботу підприємства.
Дуже багато учнів вважають математику складною, нудною або нецікавою наукою. Змінити таке ставлення до математики допомагають позакласні заходи, які, як правило, проводяться під час предметного тижня з математики та використання дидактичних ігор на уроках. Поєднанням цих двох складових може бути квест-гра."Математичний квест"- гра-подорож по станціях, на яких командам пропонують прості та цікаві завдання, у яких завжди допоможуть бібліотекар, секретар чи медсестра. Такі змагання провела між 5-ми класами вчитель математики Федюк Б.Б. Усім було дуже весело та цікаво.
Не посиденьки в чатах соцмереж, а справжні Андіївські вечорниці влаштували учні 8-А класу із класним керівником Равриш Л.Я. Родзинкою свята було кусання калити, тому обирали пана Калитинського та пана Коцюбинського. Під час проведення вечорниць учні мали змогу побачити і, головне, відчути ту атмосферу справжніх українських традицій, зазирнути в далеке минуле нашого українського народу. А веселощі, гарний настрій та смачні рум’яні пампушки подарували незабутні враження та позитивні емоції.
Для учнів 6-А класу Новороздільської ЗШ І-ІІІ ступенів №3 цікавий тренінг на тему «СТОП –БУЛІНГ» провели начальник відділу «Новороздільського бюро правової допомоги» Стрийського місцевого центру з надання БВПД Романія Мандзій та головний спеціаліст Олена Городицька.
Що таке булінг? У яких формах він може вчинятися? Хто може бути жертвою булінгу? Які наслідки та адміністративна відповідальність? – на усі ці питання школярі отримали кваліфіковані відповіді.