Новороздільська ЗШ І-ІІІ ступенів №3

Список педпрацівників

Новороздільської ЗШ І-ІІІ ступенів № 3

2020-2021 н. р.

з/п

Прізвище, ім’я тапо батькові

Посада

Категорія

Освіта

1.

Бабій Олександра Ярославівна

уч. христ. етики

вища,

ст. вчит.

в

2.

Баглай Зоряна Василівна

уч. математики

І

в

3.

Бальзан Любомира Несторівна

уч. англ. мови

І

в

4.

Баскаков Ігор Валентинович

уч. математики

вища,

ст. вчит.

в

5.

Бацик Володимир Богданович

уч. біології

ІІ

в

6.

Белей Олена Євгенівна д/в

уч. математики

спец.

в

7.

Боклаганич Оксана Володимирівна

уч. історії

І

в

8.

Борняк Леся Степанівна

уч. укр. мови і літ.

І

в

9.

Борусовська Оксана Іванівна

уч. поч. класів

вища

в

10.

Вовк Оксана Ярославівна

уч. поч. класів

вища

в

11.

Гаклюк Юля Ярославівна

уч. поч. класів

спец.

в

12.

Дейнека Галина Петрівна

педагог-організат.

вища

в

13.

Денис Володимир Йосифович

уч. інформатики

ІІ

в

14.

Домбровська Галина Леонідівна

уч. біології

вища,

ст. вчит.

в

15.

Доскочинська Оксана Йосифівна

уч. укр. мови і літ.

вища

в

16.

Ейзенбраун Соломія Андріївна

уч. англ. мови

спец.

в

17.

Засідкович Надія Андріївна

уч. укр. мови і літ.

І

в

18.

Ігнатова-Лесюк Ірина Георгіївна

уч. поч. класів

І

в

19.

Качала Марія Богданівна

уч. зар. літерат.

вища,

ст. вчит.

в

20.

Крамар Світлана Іванівна

уч. поч. класів

І

в

21.

Кузик Мирослава Михайлівна

уч. поч. класів

вища,

ст. вчит.

в

22.

Кучабська Наталія Михайлівна

уч. поч. класів

вища

в

23.

Маланчук Любов Євгенівна

уч. поч. класів

вища

в

24.

Манько Галина Іллівна

уч. зар. літерат.

вища,

ст. вчит.

в

25.

Мартинів Світлана Дмитрівна

уч. фізики

вища,

ст. вчит.

в

26.

Марунчак Оксана Василівна

уч. математики

вища

в

27.

Оліяр Іван Володимирович

уч. труд. навч. і креслення

спец.

н/в

28.

Павлів Володимир Іванович

директор,

уч. географії і історії

вища,

ст. вчит.

в

29.

Павлюх Олеся Василівна

заст. директора,

уч. укр. мови і літ.

вища

в

30.

Пенкальський Олег Степанович

уч. інформатики

спец.

в

31.

Петраш Ольга Василівна

практ. психолог

вища

в

32.

Попик Василь Іванович

уч. музики

вища,

ст. вчит.

в

33.

Попович Олена Євгеніївна

уч. географії

вища,

ст. вчит.

в

34.

Равриш Лілія Ярославівна

уч. англ. мови

ІІ

в

35.

Роман Василь Романович

уч. фізкультури

вища,

ст. вчит.

в

36.

Савчин Лілія Юріївна

уч. хімії

вища,

ст. вчит.

в

37.

Салій Світлана Григорівна

уч. поч. класів

вища

в

38.

Сидорович Галина Романівна

уч. укр. мови і літ.

І

в

39.

Сомик Олег Зіновійович

уч. фізкультури

вища,

вч. метод.

в

40.

Стефанчук Ганна Михайлівна

заст. директора,

уч. фізики

вища

в

41.

Татчин Мирослава Миронівна

уч. поч. класів

вища,

ст. вчит.

в

42.

Тузик Любов Семенівна

уч. історії

вища

в

43.

Федюк Богданна Богданівна

уч. математики

спец.

в

44.

Шайгец Остап Володимирович

уч. предмета ЗУ

спец.

в

45.

Шеремета Євгенія Мирославівна

уч. поч. класів

вища

в

46.

Шпаргала Світлана Євгеніївна

уч. англ. мови

вища

в