Новороздільська ЗШ І-ІІІ ступенів №3

У понеділок, 25 січня, у школу з благословенням завітав о. Іван Рибко.
Щорічна традиція нашої школи – спільна молитва і окроплення свяченою водою усіх школярів та педагогів, усі навчальні класи та кабінети. На завершення о. Іван побажав присутнім міцного здоров’я, наснаги, Божої помочі у роботі та навчанні.
Вже ступає на поріг Старий добрий Новий рік!
Не один іде! Щедрівочку веде!
А Святий Василь із раю вас усіх благословляє!
З СТАРИМ НОВИМ РОКОМ!
Що може бути цікавішим, ніж екскурсія на справжній завод? Сьогодні учні 8-А класу із класним керівником Равриш Л.Я. та Ейзенбраун С.А., вчителем анг. мови, відвідали ДОСЛІДНО-МЕХАНІЧНИЙ ЗАВОД "КАРПАТИ". Харишин Іван Михайлович, начальник відділу охорони праці ознайомив школярів із історією заводу, який займається виготовленням вантажних вагонів і контейнер-цистерн. Під час екскурсії восьмикласники спостерігали за процесом реконструкції вагонів. Усі переконалися, що дотримання правил техніки безпеки на заводі – справа першорядна. Спілкуючись з майстрами, учні отримали відповіді на запитання, що їх цікавили. Така екскурсія надала можливість школярам більш детально ознайомитися з професіями на виробництві, побачити реальну сучасну роботу підприємства.
Дуже багато учнів вважають математику складною, нудною або нецікавою наукою. Змінити таке ставлення до математики допомагають позакласні заходи, які, як правило, проводяться під час предметного тижня з математики та використання дидактичних ігор на уроках. Поєднанням цих двох складових може бути квест-гра."Математичний квест"- гра-подорож по станціях, на яких командам пропонують прості та цікаві завдання, у яких завжди допоможуть бібліотекар, секретар чи медсестра. Такі змагання провела між 5-ми класами вчитель математики Федюк Б.Б. Усім було дуже весело та цікаво.