Новороздільська ЗШ І-ІІІ ступенів №3

Звіт директора школи за 2019-2020 навчальний рік

За звітний період в школі панувала здорова робоча атмосфера при доброму мікрокліматі у вчительському та учнівському колективах, хорошій співпраці школи з батьками та громадськістю, що сприяло виконанню державної програми з навчання і виховання дітей. 

У минулому навчальному році у школі нараховувалося 524 учні, працювало 48 вчителів і 17 чоловік обслуговуючого персоналу. Враховуючи бажання батьків, інтереси учнів, а також підвищену затребуваність суспільства, школа працює з поглибленим вивченням інформатики, починаючи з восьмого класу. З тієї ж причини у минулому навчальному році, в межах навчального плану, були передбачені додаткові години на індивідуальні та групові заняття з української мови, математики, біології, історії. У старшій школі (10-11 класи), згідно Типового навчального плану, введено інформаційно-технологічний профіль. 

Упровадження в навчальний процес школи інноваційних педагогічних технологій сприяє формуванню в учнів умінь і навичок виробленню особистісних цінностей, створює атмосферу співробітництва, творчої взаємодії у навчанні. 

Завдяки праці вчителів нашої школи, 38 учнів стали переможцями і призерами ІІ туру міських предметних олімпіад, троє учнів школи Ілечко Ігор (9-Б клас), Осєчко Богдан (11 клас), Кушнір Юля (11 клас) стали призерами ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформатики, трудового навчання та екології відповідно.

Учні школи в минулому навчальному році були переможцями і призерами міських і обласних творчих, професійних, спортивних конкурсів і змагань.

У минулому навчальному році у конкурсі «Вчитель року» в номінації «вчитель зарубіжної літератури» працівник школи Манько Галина Іллівна увійшла в десятку кращих вчителів Львівської області.

Виховна робота в школі в минулому навчальному році проводилася на належному рівні. Виховний процес проходить за різними напрямами: громадянське виховання, військово-патріотичне, трудове, художньо-естетичне, моральне, екологічне, формування здорового способу життя, сприяння творчому розвитку особистості. У виховному процесі використовуються різні форми: диспути, вікторини, лінійки, мітинги-реквієми, екологічна толока, екскурсії, конкурси, турніри, круглі столи, виставки, ранки, бесіди, рольові ігри, конференції, зустрічі з творчими людьми. Щопонеділка проходять загальношкільні радіолінійки.

За звітний період здійснено заходи щодо зміцнення та модернізації матеріально-технічної бази школи. Так зокрема поміняно 174 вікна на енергозберігаючі на загальну суму 1 038 741 грн., перекрито і зроблено поточний ремонт правого і лівого виходів школи та гаражу на суму 9100 грн, зроблено поточний ремонт коридорів школи, учительської на суму 60150 грн. Покрили лінолеумом два крила І поверху і ліве крило другого поверху загальною площею 310 м2 на загальну суму 35051 грн. Встановлено 22 туалетні кабінки у 9 туалетах, поміняно 10 умивальників, 10 кранів, 12 унітазів із сантехнічним обладнанням на суму 19548 грн., замінено 14 світильників на енергозберігаючі на суму 2400 грн. Забезпечили техперсонал школи робочим одягом на 6200 грн.

У школі наявний медпункт, працює фельдшер. Організоване медичне обслуговування учнів та працівників школи. 

Діти-сироти, діти без батьківського піклування (4 учні) та діти учасників АТО (11 учнів, з них діти загиблих в зоні АТО – 4 дітей) обліковуються в школі. Вони забезпечені безкоштовним гарячим харчуванням. 

Що стосується правового виховання у школі. Хочу зазначити, що педагогічний колектив проводить певну право виховну роботу та профілактику правопорушень і злочинності серед учнів. У школі створено куток правових знань, розроблені заходи з профілактики правопорушень, діє рада профілактики, засідання якої проводяться щоквартально. На обліку в кримінальній поліції немає наших учнів, хоча на внутрішкільному обліку на даний час перебуває четверо дітей. 

У цьому навчальному році внаслідок постійного чергування вчителів і профілактичної роботи у школі не зафіксовано випадків травматизму серед учнів.

Завершуючи, я хочу зауважити, що незважаючи на значну роботу колективу й адміністрації школи за звітний період, бачу недоліки у роботі, які викликані як об’єктивними так і суб’єктивними причинами. Проте разом з колективом школи, я думаю, ми їх подолаємо.